PROMOCJE SERWISOWE

Odwiedź nasz serwis przed latem

Oferta promocyjna obejmuje:

wymianę oleju *

wymianę filtra

cena: 449 zł

 

* - oferta skierowana do samochodów Skoda 5 i 6 letnich.

Gratis sprawdzenie ogólnego stanu auta!

Wymiana klocków hamulcowych

Krótsza droga hamowania ze stabilnym torem jazdy, także w ekstremalnych sytuacjach

Cena tył od: 538 zł*

Cena przód od: 620 zł*

*szczegóły u Doradcy Serwisowego

 

Klimatyzacja: czyszczenie z wymianą filtra przeciwpyłkowego

Regularnie serwisując klimatyzację zapewniasz sobie komfort w letnie, upalne dni, gdy sprawna klimatyzacja szybko poprawia warunki podróżowania. Serwisowana klimatyzacja oczyszcza powietrze z pyłków roślin, bakterii oraz wirusów. Ponadto, zwiększasz swoje bezpieczeństwo, ponieważ w przypadku niesprawnej klimatyzacji, a w konsekwencji podróży w nagrzanym samochodzie stajesz się szybciej zmęczony i opóźnia się Twoja reakcja. Dodatkowo klimatyzacja osusza powietrze wewnątrz auta, dzięki czemu nie parują szyby, co przekłada się na lepsza widoczność zimą i jesienią.

Cena od: 296 zł*

*szczegóły u Doradcy Serwisowego

Pamiętaj aby zadbać o silnik

Regularnie wymieniaj olej

Wymieniając u nas regularnie olej silnikowy, zyskujesz dłuższą żywotność silnika, dzięki substancjom dodatkowym utrzymującym go w czystości i zapobiegającym tworzeniu się szlamu.

Wymiana oleju silnikowego z wymianą filtra oleju: 715,00zł*

*szczegóły u Doradcy Serwisowego

Sprawdź stan układu zawieszenia

Regularnie kontrolując stan układu zawieszenia zyskujesz przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo. Jazda z niesprawnym zawieszeniem jest niebezpieczna oraz ma wpływ na trwałość całego układu. Kontroli nie można przeprowadzić samodzielnie, należy skorzystać z pomocy fachowcy dysponującego doświadczeniem i odpowiednim sprzętem do diagnostyki. Jeśli zaobserwujesz np. stuki, zgrzyty i inne nietypowe odgłosy z zawieszenia, albo wydłużoną drogę hamowania czy niestabilność w jeździe po zakrętach – koniecznie zleć kontrolę układu zawieszenia. Amortyzatory to części ważne dla bezpieczeństwa, które przyczyniają się do utrzymania stabilnego toru jazdy. Zużyte amortyzatory to: – dłuższa droga hamowania, – większe ryzyko poślizgu na mokrej nawierzchni, – drgania i podatność na boczny wiatr, – niższy komfort - szybsze zużycie opon, – negatywny wpływ na działanie systemów bezpieczeństwa ABS i ESP.

Regularnej kontroli, tj. co 2 lata, powinna podlegać także geometria zawieszenia

Cena od: 200 zł*

*szczegóły u Doradcy Serwisowego